MINDWORX

Čo sa vašim ľuďom deje v hlavách, keď pracujú na diaľku

Hosted by
MINDWORX s.r.o.
Matej Sucha

Broadcast has ended. You may watch the replay!

You can still register and watch the replay!

April
23
Thursday
April 23rd
16:00 CEST

Čo všetko sa dozviete

Aký vplyv na nás má korona kríza

Zo dňa na deň sa nám všetko zmenilo. Zostali sme doma. Externé faktory, ktoré nám vytvárali rutiny, zmizli. Zrazu chýbajú záchytné body, ktoré riadili naše dni a životy. Máme neistotu ohľadom budúcnosti - čo ak firma skrachuje, ako budem najbližšie mesiace fungovať, čo budem robiť doma s deťmi?

Aké problémy nastávajú pri práci z domu a vy o nich nemusíte ani vedieť

Zisťujete, že sa dá pracovať relatívne produktívne? Alebo naopak trávite hodiny zavesení na neefektívnych virtuálnych mítingoch počúvaním kolegov, ktorí (sa) radi prezentujú?

Ako sociálna izolácia ovplyvnila prácu v tíme

Túžite plnohodnotne nahradiť rozhovory v kuchynke, podporiť neformálne zdieľanie nápadov a feedbacku, no neviete ako začať? Máte podozrenie, že niektorí z vašich kolegov nie sú v pohode, no neviete ako s nimi o tom hovoriť?

Čo môžu manažéri robiť s vytrácajúcim sa pocitom kontroly

Manažéri si nie sú istí, čo majú robiť, lebo sa boja, že stovky ľudí na home officoch, začnú psychicky upadať a produktivita pôjde dole. Kvôli množstvu nových úloh, ktoré sa vyskytnú počas krízy, bude pravdepodobne veľa členov vášho tímu vláčených rôznymi smermi a požiadavkami.

about

Matej Šucha

Matej vyštudoval Copenhagen University v Dánsku a niekoľko rokov pôsobil v korporátnom svete vo Viedni. V roku 2015 založil prvú behaviorálnu konzultačnú firmu na Slovensku a v strednej Európe MINDWORX. V rámci poradenstva sa MINDWORX špecializuje na zákaznícku psychológiu, zmenu správania, nudging a efektívnu komunikáciu.

about

Kristína Radová

Kristína vyštudovala pracovnú a sociálnu psychológiu na Fakulte sociálnych a ekonomických vied UK v Bratislave. Pred príchodom do MINDWORX pracovala v HR, takže chápe, ako sa naši klienti naozaj cítia a s akými problémami sa potýkajú. Fascinuje ju najmä architektúra voľby (ako prostredie môže usmerňovať naše rozhodnutia) a ako zmena tónu a formulácie môže úplne zmeniť výsledok našej komunikácie.

April
23
Thursday
April 23rd
16:00 CEST